غیاث آبادی و چماق

جناب رضا مرادی غیاث آبادی در برخی از مطالبش افرادی را کوروش پرست می خواند و می گوید اینان در دستشان چماق دارند!!

 

آقای غیاث آبادی به راستی چه کسانی چماق بدست دارند؟!

ما متوجه نشده ایم منظور شما از این کوروش پرستان چه کسانی هستند؟! این افراد که شما می گویید با چه قدرتی می توانند چماق داشته باشند؟ چه سابقه ای داشته اند؟ این افراد چه کسانی هستند؟ آیا انجمن یا سازمانی وجود دارد که در فضای اینترنت نفوذ داشته باشد و دست به سانسور و مسدود به نفع این افراد که کوروش پرستان می نامیدشان، بزند؟ شما که اجازه نظر دهی به هیچ کس را نمی دهید و با آنکه تا به حال تحریف و جعل های آشکار داشته اید کماکان سایت شما به فعالیتش ادامه می دهد. تصور کنید درباره یک شخصیت دیگر چنین مطالبی را می نوشتید!!! آیا کماکان می توانستید به فعالیت ادامه دهید؟

آزادی بیان همیشه درباره کوروش وجود داشته است. کدام چماق؟ کدام قدرت؟ اما می بینیم که افرادی بودند و الان هم هستند که با نیروی قهر جلوی میهن دوستان و علاقه مندان به کوروش بزرگ را گرفته اند! امروز شما هم با آنها هم صدا شده اید.

جناب غیاث آبادی اگر جسارتش را دارید با چماق بدستان واقعی در بیفتید!

/ 6 نظر / 45 بازدید
وحید

اینجا رو خوب اومدی: تصور کنید درباره یک شخصیت دیگر چنین مطالبی را می نوشتید

محسن

اقا دستت درد نكنه ببينيد گير چه جونوري افتاديم.

پارسا

مطالب خوبی مینویسید. سپاس گذارم

اگر دنبال چماق کورش پرستان می گردید بد نیست به توجهی به ماجرای شعبان جعفری (بی مخ) بیندازید

فرشاد

در جواب به این دوستی که کار شعبان بی مخ را به کوروش ارتباط می دهد: پس با منطق شما «حجاج بن یوسف» نمونه کارهای پیامبر اسلام است و لابد همه مسلمانان «شمشیر بدست» هستند و بی گناهان را می کشتند و حمام خون به راه می انداختند و می اندازند

نفس

اینا خودشون جز همون چماق به دستان واقعی هستند چطو رباهاشون دربیفتن خب؟(ممنون از مطالب خوبتون)