چرا غیاث آبادی بی تربیتی هایش را کتمان می کند؟

آقای غیاث آبادی در مطالبش افرادی را «کوروش پرست» خطاب می کند و همواره توهین هایی به آنها روا می دارد. وی در برخی از مطالبش مدعی است که «کوروش پرستان» افرادی بی تربیت و بد دهن هستند!

البته مشخص نیست منظور وی از کوروش پرستان دقیقا چه کسانی هستند! از طرفی معلوم نمی کند که در کجا چنین مواردی را از آنها دیده است. سایت آقای غیاث آبادی اصلا جایی برای درج نظر ندارد و به طور کلی به نظر می رسد غیاث آبادی چندان ارزشی برای دیدگاه بازدیدکنندگان قائل نیست.

به هر حال غیاث آبادی در شرایطی از چنین مواردی می گوید که مدتی پیش توهین ها و بد دهنی های آشکاری را در سایت خود قرار داده بود که به این شرح است:

نمی‌دانم آن اراذل و اوباش آریایی و کورش‌پرست که بنا به خوی وحشیگری آریایی و خصلت تجاوزگری کورش کبیر تهدید به قتل می‌کردند و بلانسبت موجود شریفی که سگ باشد، واق‌وق می‌کردند و مثل پارسیان پارس می‌کردند و چیزهای زیادی نوش جان می‌فرمودند، حالشان چطور است. خوش می‌گذرد انشاالله تعالی؟

اگر این جملات را جستجو بکنید متوجه می شوید که تعداد زیادی از سایت ها و وبلاگ ها این موضوع را گزارش داده بودند. البته ایشان بعد از مدتی مطلب را تغییر دادند به جای واژه «پارسیان»، «پارسیان هخامنشی» قرار دادند و بعد از مدتی هم به طور کلی مطلب را تغییر دادند و درباره محترم بودن سگ در نزد گذشتگان مطلبی را جایگزین کردند. بعد از مدتی هم به طور کلی آن را از روی سایتشان برداشتند! البته هیچ گاه مشخص نشد که منظور ایشان از تهدید به قتل چه بوده و چه کسانی ایشان را تهدید کرده بودند. به هر حال اگر هم فرض بگیریم که افرادی ایشان را تهدید به قتل کردند (که البته خبر هایی حاکی از آن است که چنین چیزی نبوده) آیا ایشان حق توهین به یک نژاد و یک قوم را داشتند؟!

غیاث آبادی چطور دیگران را محکوم به بد دهنی و بی تربیتی می کند در حالی که معلوم نیست منظورش با چه کسانی است و از طرفی خودش چنین مطالب توهین آمیزی را گفته است؟!

طبیعی است وقتی یک شخص که ادعاهای نادرست می کند و در نتیحه نمی تواند مخاطبین خود را متقاعد کند و اصلا قصد اصلاح خویش را ندارد، یک رفتار احساسی زود رس به سراغش می آید و شاید در حالت عصبانی حرفی را می زند که بعد ها پشیمان می شود. به نظر می رسد که این روند برای آقای غیاث آبادی هم وجود داشته است و از همین رو به کتمان حرف های دور از ادب خود پرداخته است.

 

مطالب مرتبط:

غیاث آبادی و آزادی بیان

خشم‌آلود، هتاکانه، بی‌ادبانه

/ 0 نظر / 57 بازدید