غیاث آبادی و آزادی بیان

یکی از انتقاد هایی که به رضا مرادی غیاث آبادی وارد است؛ احترام نگذاشتن ایشان به «آزادی بیان» می باشد. ایشان معمولا به دیدگاه های بازدید کنندگان بی اعتنا هستند. در سایت ایشان هیچ جایگاهی برای درج دیدگاه وجود ندارد و فقط آدرس ایمیل خود را قرار دادند و جواب هر کس را دوست دارند می دهند و پاسخ هرکس را دوست ندارند نمی دهند. عجیب آنکه به صورت دلخواه در نوشتار هایشان به دیدگاه بازدیدکنندگان اشاره می کنند و مثلا می گویند کوروش پرستان ایشان را تهدید به قتل کردند(http://ghiasabadi.com/vaqvaq.html). بعضی وقت ها با ادبیات نه چندان شایسته ای سخن می گویند که سزاوار شخصیت یک پژوهش گر نیست. ممکن است ایمیل های زیادی به ایشان داده شود که با استدلال مواردی را بیان کنند و تعداد آن ها بیشتر از ایمیل های توهین آمیز باشد.

اما بازدید کننده ی سایت رضا مرادی غیاث آبادی محکوم است قبول کند که کوروش پرستان ایمیل های توهین آمیز به ایشان می دهند. گویا غیاث آبادی برای بسیاری از انتقاد ها ارزش قائل نیست و همین موضوع را مشکوک می کند که آیا به راستی ایشان به دنبال کار پژوهشی هستند یا خیر. می دانیم که همیشه نقد ها باعث بهبود پژوهش ها می شوند.

 

پ.ن: رضا مرادی غیاث آبادی در یک اقدام عجیب مطلبی که در آن مطالب بی ادبانه نوشته بودند را از دید عموم حذف کردند.

وقتی به مسیر http://ghiasabadi.com/vaqvaq.html مراجعه کنیم، خود به خود به مسیر http://ghiasabadi.com/vaqvaq-02.html تغییر می کند!!

این هم یک کار نادرست دیگر از آقای غیاث آبادی

متن اصلی آقای غیاث آبادی که اکنون حذفش کردن به این شرح بود

نمی‌دانم آن اراذل و اوباش آریایی و کورش‌پرست که بنا به خوی وحشیگری آریایی و خصلت تجاوزگری کورش کبیر تهدید به قتل می‌کردند و بلانسبت موجود شریفی که سگ باشد، واق‌وق می‌کردند و مثل پارسیان هخامنشی پارس می‌کردند و چیزهای زیادی نوش جان می‌فرمودند، حالشان چطور است. خوش می‌گذرد انشاالله تعالی؟

/ 2 نظر / 38 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[قلب] اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[فرشته] سلام علیکم[لبخند] خدايا در اين روز ما را به زيور ستر و عفت بيارای و به جامه ی قناعت و كفاف بپوشان، و به كار عدل و انصاف بدار، و از هرچه ترسانیم ما را ايمن ساز، به پاسداری خود ای نگهدار و عصمت بخش خدا ترسان عالم[گل]

آذربايجان ايگيدي

من هم در سايت اين آقا به اين حقيقت شوم پي بردم كه در سايت آقاي غياث آبادي هيچ جاي درج نظرات بازديدكنندگان نيست. اين بدين معناست: من هرچه ميگويم همان است وبس. بايد بپذيريد و دم نزنيد!